תנאי שימוש

תנאי שימוש
אלה הם התנאים אתה מסכים בעת שימוש ADDWEB הם
מסבירים (i) מה מותר כאשר הנך משתמש בשירותים שלנו; (Ii) הזכויות יש לך כמשתמש בשירותים שלנו; (Iii) ADDWEB זכויות יש אם אתה עושה משהו, והדבר אסור בעת השימוש בשירותים; וכן (iv) הרבה מונחים חשובים אחרים. זהו חוזה משפטי בינך לבין ADDWEB וזה חשוב קרא את זה בעיון. אם יש משהו שאתה לא מבין בהסכם זה, אנא צרו קשר.
 
קישורים מהירים
זכאות, רישום וביטחון חשבון
זכאות והרשמה: סעיף זה מתאר את הקריטריונים לזכאות אנו דורשים מכל המשתמשים שלנו. בעת הרישום כדי להשתמש בשירותים שלנו, אנחנו צריכים לוודא שאתה מסוגל להתפשר באופן חוקי עם ADDWEB, למשל, אתה מספיק מבוגר ולא קטין, או במדינה, צפוי לסנקציו אשר ADDWEB אסורה מלהתקשר עמה .
 
שינויים בתנאים והשירותים
אנחנו תמיד רוצים לתת את הטוב ביותר ללקוחות שלנו חייב לציית לחוק. משמעות הדבר היא כי אנו עשויים, כל כך הרבה פעמים, צריך לעשות שינויים בשירותים שלנו או הסכם זה. אלא אם כן נדרש שינוי מיידי מסיבות משפטיות או הביטחון, אנו נספק לך עם הודעה מוקדמת של שינוי, ואם ההשפעות לרעה לשנות אותך, אתה תהיה הזכות להפסיק את השירותים הבאים השינוי.
 
רישיון ואת השימוש שלך בשירותים
בתמורת מענקי ADDWEB זכויות השונות לך על פי הסכם זה, ישנם מספר דברים אנו דורשים ממך וחובות מסוימים ומגבלות אנו זקוקים לכם כדי לציית. והחשוב מכל, אתה צריך להירשם לתוכנית שירות כדי להשתמש בשירותים שלנו. יש התוכניות שלנו יש מגבלות מסוימות אתה צריך להיות מודע אשר מתוארים עוד ב השירותים והמחירים שלנו.
 
אנחנו גם צריכים לאסור פעולות מסוימות שעלולים להשפיע על המשתמשים האחרים שלנו או שהן בלתי חוקיות. אתה נדרש להשתמש בשירותים בהתאם למדיניות השימוש המקובל שלנו.
 
תמיכה
אנו מספקים 24/7 תמיכה טכנית באמצעות דואר אלקטרוני, ותמיכת חיוב 24 שעות ביממה באמצעות טלפון. ניתן לרכוש תמיכה עדיפה להבטיח התגובה שלך עדיפה.
 
טווח חידוש אוטומטי
תוכניות השירות שלנו הם כל לתקופה קצובה (למשל 1 חודש, 12 חודשים או 24 חודשים), אלא אם צויין במפורש אחרת. כדי להבטיח השירותים שלך ללא הפרעה, תנאים אלה יחודשו אוטומטית 15 ימים לפני תום תכנית השירות הנוכחי שלך על מנת להבטיח כי האתר שלך אינו מקבל לכבות בשוגג. סעיף זה מסביר את התהליך הזה ביתר פירוט.
 
תמחור, חיוב ותשלום
ADDWEB ומציע מגוון גדול של תוכניות שירות מתן שירותים כדי להתאים לצרכים של כל אחד ואחד במחירים המתאימים הכיסים של כולם. אישומי השירות שאתה משלם מבוססים על תכנית השירות תבחר וכל שירותים נוספים שאתה בסדר. כל התשלומים נלקחים, מראש, עבור מלוא תקופת תוכנית השירות שלך (למשל, חודשי, 12 או 24 חודשים).
 
ביטול ההסכם וסיומו
למרות שאנחנו לא רוצים אותך, אנחנו יודעים שיום אחד אולי כדאי לך להשאיר ADDWEB. אתה יכול לבטל את חשבונך בכל עת על ידי ביצוע התהליך שתואר כאן ולקבל החזר יחסי של עמלות המשולמות על תקופת השירות הנותר שלך עבור בניית האתרים בלבד. אין באפשרותנו להשיב עמלות בגין שירותים נוספים, כאשר גמרתם ללא סיבה. אם השימוש שלך בשירותים הוא הפרה של תנאי מפתח של הסכם זה או עלולה להזיק לשרתים או לרשתות שלנו, ADDWEB רשאי לסיים את השימוש שלך בשירותים ללא החזר.
 
אחריות
ADDWEB עובד קשה לבצע ושירותיו אלייך, אם לא נעשינו או אם משהו משתבש, ייתכן שיש לך זכות תרופות מן ADDWEB.
 
טיפול מחלוקות
אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי לשמור על הלקוחות שלנו מרוצים, אם יש לך תלונה או חשש בנוגע לשירותים שאתה מקבל, אנחנו רוצים אותך לפנות אלינו. אם ADDWEB לא יכול להתמודד כראוי עם הערעור שלך, אתה עלול להסלים מחלוקת שלך בבית הדין או גוף פתרון סכסוכים בדרכים אלטרנטיביות.
 
************************************************** 
תנאי שימוש אלה (להלן: "ההסכם" או "תנאים והגבלות") מהווים הסכם בין WZ (UK) Limited, שמקיימת קשרי עסקים ADDWEB ( "SiteBuilder," "אנחנו" או "שלנו") ואתה ( "לך," "עצמך", "משתמש" או "הלקוח"). הסכם זה קובע את התנאים וההגבלות של השימוש שלך כל המוצרים SiteBuilder ושירותים (להלן, "השירותים"). במסגרת שירותים כגון, הסכם זה מתייחס הן (i) תוכנית השירות; ו (ii) כל שירותים נוספים שאתה מנת לתגבר למסלול השירות שלך, כמו עוד תארו ב השירותים והמחירים שלנו. בעת גישה, באמצעות, הרשמה או קבלת כל אחד מהשירותים, אתה מסכים לתנאים המפורטים להלן במדיניות הפרטיות שלנו, למדיניות שימוש מקובלת ובהתאם מדיניות זכויות יוצרים ( "מדיניות") אשר תשולבנה בהסכם זה. תנאים נוספים עשויים לחול על שירותים מסוימים כי אתה רוכש. במקרים כאלה, אלה נוספים

כל הזכויות שמורות www.WebHit.co.il . מוצר פרימיום מבית AddWeb.co.il